Jump to content
BloodReaper

Cerere grad Trial Staff - _Blood_Reaper_

Recommended Posts

Numele real:Gabi
Numele in joc:_Blood_Reaper_
Descrie-te in minim 100 de cuvinte: cand vine vorba despre descrierea calitatilor mele morale , nu pot spune decat ca am un iq ridicat , sunt o persoana modesta, care incearca mereu ceva nou si ii place sa discute cu lumea, indiferent de clasa sociala de care apartine . Sunt un baiat cu calitati bune de jucator si , totodata , o persoana cu o vasta viata sociala , in afara tehnologiei . Jocurile pe care le accesez des sunt Minecraft si Counter Strike , fiind mai pasionat de Minecraft.
Discord:  _Blood_Reaper_#0539
Varsta:15
Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft?: Ma joc Minecraft de ceva timp , sunt la un nivel mediu ca jucator si ca experienta staff
 Ai avut functii pe alte servere de Minecraft?:Da , pe Hypixel
Daca da, ce functii ai avut si in ce perioada:? In perioada Februarie-Iunie , am fost staff pe celebrul server Hypixel , am fost helper si chiar i-am ajutat , am fost un staff care se indrepta foarte repede spre a fi unul dintre moderatori , dar soarta a facut sa iau remove din vina faptului ca nu am reusit sa anunt ca sunt plecat o luna .
Ai citit regulamentul serverului?: L-am si invatat
Poza /playtime: Am avut un cont pe server , GGBoss , dar nu stiu de ce , am primit reset .. aveam 40 de ore pe el , imi placea sa ma joc pe servere romanesti , micute in general
Ce beneficii aduce prezenta ta in cadrul echipei Staff?: Am aptitudini de lider si sunt o persoana persuasiva , am grija de ce fac si cum ma comport in prezenta playerilor si a staff-ului , nu vreau sa imi stric reputatia

Cat timp poti dedica serverului?: Oricat este nevoie pentru a va satisface cerintele si nevoile

Consideri ca poti lucra in echipa impreuna cu restul membrilor Staff?: Sigur, cum am spus si mai sus , sunt o persoana sociabila , plus ca nu am nicio treaba in a fi toxic
Comentarii aditionale?: Sper sa fiu acceptat ❤️

RESPINS. AI GRESIT CATEGORIA.